Licówki kompozytowe

Piękny uśmiech w jeden dzień? Wydaje się nie możlwie, a jednak! Liówki kompozytowe poprawią twój kształt zębów i kolor już na jednej wizycie!

Licówki kompozytowe służą do poprawy estetyki zębów, lecz w porównaniu do licówek porcelanowych wykonywane są już na tej samej wizycie. Dlatego można je szybko i estetycznie zrobić nawet dzień przed ślubem i zaimponować gościom.

Wykonywane przez lekarza-artystę, który na bieżąco modeluje kształt nowego zęba za pomocą kompozytu wysokiej jakości i dopasowuje do całego uśmiechu. Wbrew pogłoskom licówki te są bardzo estetyczne i trudno je odróżnić od naturalnych zębów.

Dlaczego licówki kompozytowe?

Pod licówki kompozytowe nie szlifuje się zębów ponieważ kompozyt nakładany jest bezpośrednio na naturalny ząb bez jego ingerencji. Dlatego licówki kompozytowe są coraz bardziej popularne wsród młodzieży, którzy nie powinni mieć szlifowanych zębów w tak młodym wieku. Do zabiegu używamy tylko kompozytu najwyższej jakości co daję możliwość zabawy w artystę i modelownia kształtów zębów w dowolny sposób. Dużą zaletą jest możliwość korygowania kształtu w dowolnej chwili, nawet po roku czasu.

Wskazania do założenia licówek kompozytowych:

  • trudny do zaakceptowania kształt zęba
  • nieestetyczna plomba z przodu zęba
  • przebarwiony ząb którego nie da się wybielić
  • szpara miedzy zębami, czyli diastema
  • chęć do równego i pięknego uśmiechu
  • dla młodych ludzi, którzy chcą mieć piękny uśmiech

Czy licówki kompozytowe mają jakieś wady?

Niestety licówki kompozytowe nie są aż tak wytrzymałe jak licówki porcelanowe, które trzymają się nawet 15 lat i są nadal w idealnym stanie. Dodatkowo kompozyt po kilku latach zaczyna matowieć przez co niezbędne jest ich polerowanie na wizycie kontrolnej. Dużo gabinetów nie ma ich w swojej ofercie ponieważ wymagają one dodatkowych szkoleń dla lekarza, które są bardzo drogie. Oferują je tylko najlepsze kliniki stomatologiczne w Polsce.

To w którym gabinecie wykonasz licówki kompozytowe ma bardzo duże znaczenie dla efektu końcowego. Nasi lekarze nieustannie podnoszą swoją wiedzę na najlepszych kursach na świecie by móc Tobie zagwarantować olśniewający efekt pięknego uśmiechu. Dlatego jeśli zależy Ci na estetycznym uśmiechu umów się na wizytę konsultacyjną na której pokażemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić

Licówki kompozytowe wykonują tylko najlepsze kliniki stomatologiczne w Polsce, ponieważ ich założenie wymaga specjalistycznej wiedzy. A to błąd, ponieważ są bardzo dobrą alternatywą dla licówek porcelanowych i porównywalnie estetyczne

Spełnij swoje marzenie!

Zrób sobie prezent i spełnij swoje marzenie o pięknym uśmiechu! Zaufaj prawdziwym specjalistą którzy włożą swoje całe serce w prace nad Twoimi zębami

Umów się na wizytę
Menu