Licówki bez szlifowania

Zdecydowałeś się na licówki porcelanowe, ale nie chcesz szlifować swoich zębów? Licówki bez szlifowania to idealne rozwiązanie dla Ciebie i dla osób ze słabymi i zniszczonymi zębami.

Licówki bez szlifowania czyli jakie?

Licówki które osadza się na zęby bez szlifowania są także wykonane z porcelany. Ale materiał, ich budowa i grubość jest zupełnie inna. Dla pacjenta nie ma to jednak dużego znaczenie – to lekarz musi posiadać większą wiedzę w tej dziedzinie i poświęcić trochę więcej czasu.

Przez to, że licówki wykonane są z porcelany wyglądają na prawdę pięknie. Jednak aby uzyskać taki efekt trzeba nie tylko mieć duszę artysty, która je zaprojektuje, ale także laboratorium, które je wykona. Przychodząc do nas do kliniki stomatologicznej możesz być o to spokojny. Dodatkowo aby zadbać o estetykę i Twój komfort, nasi lekarze używają materiałów tylko najwyższej jakości.

Jak wygląda proces założenia licówek bez szlifowania?

Do rozpoczęcia zabiegu osadzenia licówek bez szlifowania niezbędna jest wizyta konsultacyjna, na której lekarz specjalizujący się w licówkach stwierdzi, czy mogą być one założone. Przeprowadzi on jednocześnie wstępne badanie oraz zaproponuje kilka możliwości dalszego leczenie. To ty wybierze, która najbardziej Tobie odpowiada, a w razie wątpliwości wypytasz o szczegóły.Kolejne wizyty to wykonanie modelów oraz przymiarka licówek wraz z ich osadzeniem. I gotowe! Możesz się cieszyć równym i białym uśmiechem.

Wskazania do wykonania licówek bez szlifowania:

  • bardzo mocno starte zęby
  • słabe zęby
  • niski poziom grubości szkliwa i zębiny, który uniemożliwia oszlifowanie zębów

Korzyści wykonania licówek bez szlifowania u nas w klinice:

  • przedstawimy Tobie kilka możliwości przeprowadzenia leczenia wraz z kosztorysem
  • dostajesz gwarancje najwyżej jakości przeprowadzenia zabiegu
  • dla nas liczy się Twoje zdrowie i to właśnie o nie będziemy się troszczyć
  • będziesz mógł cieszyć się pięknym i białym uśmiechem

Licówki bez szlifowania są doskonałym sposobem na piękne i równe żeby dla osób, które z powodu niskiego poziomu grubości szkliwa i miazgi nie mogły mieć oszlifowanych zębów pod licówki porcelanowe

Spełnij swoje marzenie!

Zrób sobie prezent i spełnij swoje marzenie o pięknym uśmiechu! Zaufaj prawdziwym specjalistą którzy włożą swoje całe serce w prace nad Twoimi zębami

Menu