Stomatologia estetyczna

Atrakcyjny uśmiech to niewątpliwy atut i coś, co w pierwszym kontakcie z innymi osobami jest niezwykle ważnym aspektem. Uśmiech może poprawić wygląd i wzmocnić poczucie własnej wartości, ale jest też oznaką zdrowia. Czasem wystarczą niewielkie i bezinwazyjne zabiegi aby poprawić estetykę uzębienia. Stomatologia estetyczna łączy w sobie metody leczenia różnych specjalności by zdrowe zęby i piękny uśmiech były naszą wizytówką. Gałąź ta powstała w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie pacjentów na piękny, lśniący i nieskazitelny uśmiech. W naszym gabinecie oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, które pomogą skorygować kolor, kształt i wielkość zębów, a dzięki temu poprawią estetyczny wymiar uśmiechu.

Nasi specjaliści wykonają dla Państwa m.in.:

– profesjonalne oczyszczanie zębów – zabieg jest wykonywany przez dyplomowaną higienistkę dentystyczną. Kamień nazębny jest usuwany za pomocą ultradźwięków i delikatnych, precyzyjnych narzędzi ręcznych. Piaskowanie wraz z polerowaniem oczyszcza zęby z przebarwień po kawie, herbacie, papierosach.

– wybielanie – wybielając zęby naszych Pacjentów stosujemy najbezpieczniejsze i dające najlepsze efekty metody. Zabieg wybielania w gabinecie trwa około 1 godzinę, a Pacjent wychodzi do domu z widocznie rozjaśnionymi zębami oraz piękniejszym, promienistym uśmiechem. Inna metoda polega na wykonaniu dopasowanej do zębów nakładki. Pacjent samodzielnie nakłada na nią żel wybielający i zakłada nakładkę na zęby przez minimum 10 kolejnych nocy. Umożliwiamy również wybielenie pojedynczych zębów, które np. zmieniły kolor po leczeniu kanałowym. Do wnętrza zęba na kilka dni jest zakładany środek wybielający.

– licówki – mając na uwadze potrzeby naszych Pacjentów wykonujemy ultracienkie porcelanowe licówki, które w żaden sposób nie ingerują w szkliwo. Aby poprawić estetykę uśmiechu, oferujemy również licówki kompozytowe, które jesteśmy wstanie założyć w jeden dzień, wtedy gdy Pacjent chce aby jego zęby wyglądały doskonale (np. tuż przed ślubem lub innym ważnym wydarzeniem, które wymaga nieskazitelnego wyglądu).

Nasi specjaliści pomogą kompleksowo „zaprojektować” nowy uśmiech, uwzględniając potrzeby, wymagania i oczekiwania Pacjentów. Stomatolodzy kliniki stomatologicznej zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie. Doświadczenie lekarzy, najnowocześniejszy sprzęt i indywidualne podejście do Pacjenta sprawią, że przez długie lata będziesz cieszyć się hollywoodzkim uśmiechem.

Menu