ul. Iwaszkiewicza 3, Poznań

577-787-004

O nas

Masz prawo do pięknego uśmiechu

Wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój uśmiech. Dlatego wkładamy całe serce w każdy zabieg - aby nadać wyjątkowego piękna Tobie. Bądź dumny ze swoich pięknych zębów i pokaż je światu!

Najważniejsze jest dla nas zdrowie Pacjenta

Dlatego nigdy nie oszczędzamy na materiałach stomatologicznych i zawsze doprowadzamy leczenie do końca, na najwyższym poziomie. Nawet jeśli mamy na to poświęcić 2 razy więcej czasu.

Nasze usługi stomatologii estetycznej

Gwarantujemy najwyższą jakość
Implanty zębów

Brakujący ząb? Zadbaj o swoje zdrowie i wszczep implant stomatologiczny, jeden na całe życie.

Licówki porcelanowe

Chcesz mieć ładne i równe zęby? Licówki porcelanowe są dla Ciebie! To obecnie najlepsza metoda poprawy wyglądu uśmiechu. Wyglądają pięknie i naturalnie.

Licówki kompozytowe

Licówki kompozytowe to idealny sposób na zmienę kształtu zęba lub zmianę koloru. Zakładane są już na pierwszej wizycie! A co najważniejsze nie ingerują w naturalny ząb

Licówki bez szlifowania

Ultracienkie licówki porcelanowe, pod które nie trzeba szlifować zębów! Jeśli nie chcesz ingerować w naturalne zęby, a chcesz mieć piękny uśmiech te licówki są dla Ciebie!

Usuwanie białych plamek

Usuwamy białe plamki raz na zawsze! Specjalny środek do infiltracji zębów ICON nie ingeruje w ząb przez co jest w 100% bezpieczny

Usuwanie diastemy

Nieestetyczna przerwa między zębami? Pozbądź się problemu i wyeliminuj ją raz na zawsze. Sprawdź jak w łatwy sposób ją usunąć!

Wybielanie zębów

Chcesz mieć białe zęby? Do wybielania zębów używamy w 100% bezpiecznych preparatów, a efekt końcowy wzmacniamy lampą. Jesteśmy w stanie wybielić zęby nawet o kilka odcieni na raz!

Nasz zespół

Profesjonalny i wysoko wykwalifikowany

0

Profesjonalnych dentystów

0

Radosnych uśmiechów

0

Pacjentów

0

Cavities Fixed

Nasi Pacjenci

Dumni ze swojego uśmiechu

Niech Twój wymarzony uśmiech stanie się rzeczywistością!

Chcesz coś zmienić w swoim uśmiechu ale nie wiesz co? Umów się na wizytę konsultacyjną, a dowiesz się, co niesamowitego możemy dla Ciebie zrobić!